3SU11030AB203CA0
DigiKeyn tuotenumero
3473-3SU11030AB203CA0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3SU11030AB203CA0
Kuvaus
ILLUMINATED PUSHBUTTON, MOM, RED
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NC Standardi, Valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3SU11030AB203CA0 -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Punainen
Sarja
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Punainen
Pakkaustapa
Kotelo
Valaistuksen jännite (nimellinen)
110VAC
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Jousiliitosnapa
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP66/IP67/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Tyyppi
Standardi, Valaistu
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 22,30mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Kytkimen toiminto
On-Mom
Mekaaninen käyttöikä
3000000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
10A (AC/DC)
Sähköinen käyttöikä
10000000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
500 V
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – DC
500 V