3RT23161AP00
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RT23161AP00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RT23161AP00
Kuvaus
CONTACTOR RES S00 18A 230VAC 4NO
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 4PST-NO (4 muoto A) 18 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
195,5VAC
Käyttöaika
35 ms
Kelan jännite
230VAC
Vapautusaika
13 ms
Releen koskettimet
4PST-NO (4 muoto A)
Kelan teho
24,3VA
Kontaktin luokitus (virta)
18 A