3RT20381AC24 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 1
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 80 A 24VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
3RT20381AC24
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RT20381AC24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RT20381AC24
Kuvaus
CONTACTOR S2 65A 24VAC SCREW 2NO
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
20,4VAC
Käyttöaika
80 ms
Kelan jännite
24VAC
Vapautusaika
18 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Kelan teho
188VA
Kontaktin luokitus (virta)
80 A