3RT12656AT36 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 265 A 575 – 600VAC/DC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
3RT12656AT36
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RT12656AT36-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RT12656AT36
Kuvaus
CONTACTOR VAC S10 265A 575-600V
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kytkentäjännite
1000VAC - maks.
Valmistaja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
95 ms
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Vapautusaika
80 ms
Kelan jännite
575 – 600VAC/DC
Kelan teho
700W
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Päätuotenumero
Kontaktin luokitus (virta)
265 A