3RA22201FD240BB4
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RA22201FD240BB4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RA22201FD240BB4
Kuvaus
STARTER REV FB S0 3.5-5A 24VDC S
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Moottorin käynnistin, Käännettävä 24VDC Syöttö 3,6A 690V kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3RA22201FD240BB4 -mallit
Kategoria
Moottorien lukumäärä
1
Valmistaja
Siemens
Jännite - kuorma
690V
Sarja
Lähtövirta
3,6A
Pakkaustapa
Kotelo
Wattiluku - kuorma
2240 W
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
24VDC
Tyyppi
Moduuli
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Moottorin tyyppi
AC-moottori
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C