GZ0603D601TF
DigiKeyn tuotenumero
3442-GZ0603D601TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
3442-GZ0603D601TFCT-ND - Cut Tape (CT)
3442-GZ0603D601TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GZ0603D601TF
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 200mA 1,7Ohm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
Valmistaja
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,7Ohm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,014" (0,35mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz