SX7M100.000B20F30TNN
DigiKeyn tuotenumero
5852-SX7M100.000B20F30TNNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SX7M100.000B20F30TNN
Kuvaus
XTAL OSC XO 100.0000MHz CMOS SM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)