SX2M27.000E20F30THN
DigiKeyn tuotenumero
5852-SX2M27.000E20F30THNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SX2M27.000E20F30THN
Kuvaus
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,2V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
1,2V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
3mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,032" (0,81mm)