3R230B-5SS
DigiKeyn tuotenumero
5789-3R230B-5SSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3R230B-5SS
Kuvaus
GDT 230V 10KA 3 POLE SMD 5mm*5mm
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaasupurkausputkien rajoittimet 230 V 10000A (10kA) ±20% 3 napa Kiinnitys pintaan
Kategoria
Impulssin purkausvirta (8/20µs)
10000A (10kA)
Valmistaja
Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Toleranssi
±20%
Sarja
Napojen lukumäärä
3
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Vikaantuessaan oikosulkee
No
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - DC-ylilyönti (nim.)
230 V