2R420TA-5
DigiKeyn tuotenumero
5789-2R420TA-5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2R420TA-5
Kuvaus
GDT 420V 5KA 2 POLE TH 5.5*6MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaasupurkausputkien rajoittimet 420 V 5000A (5kA) ±20% 2 napa Läpivientiaukko
Kategoria
Impulssin purkausvirta (8/20µs)
5000A (5kA)
Valmistaja
Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Toleranssi
±20%
Sarja
Napojen lukumäärä
2
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Vikaantuessaan oikosulkee
No
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - DC-ylilyönti (nim.)
420 V