LS027B7DH01A
DigiKeyn tuotenumero
425-2908-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LS027B7DH01A
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Heijastava TFT - mustavalkoinen Sarjaväylä 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Kategoria
Katselualue
58,80mm lev. x 35,28mm kork.
Valmistaja
Sharp Microelectronics
Taustavalo
Ilman taustavaloa
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
400 x 240
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Sarjaväylä
Näytön tyyppi
TFT - mustavalkoinen
Pisteiden väli
0,15mm lev. x 0,15mm kork.
Näyttötila
Heijastava
Päätuotenumero
Näytön diagonaalinen koko
2,7" (68,58mm)