Tuotteen LS018B7DH02 kuvaa ei ole saatavana
LS018B7DH02
DigiKeyn tuotenumero
425-LS018B7DH02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LS018B7DH02
Kuvaus
1.8" (203 X 303) 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen TFT - mustavalkoinen LVDS 15" (381,00mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategoria
Näyttötila
Transmissiivinen
Valmistaja
Sharp Microelectronics
Näytön diagonaalinen koko
15" (381,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Katselualue
58,80mm lev. x 35,28mm kork.