EL240A30-05
DigiKeyn tuotenumero
CC2445-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EL240A30-05
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Moduuli
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EL240A30-05 -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
4 – 8VDC
Valm.
Jännite - kuorma
24 V ~ 280 V
Sarja
Kuormavirta
30 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187"/0,250"
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C