DC60SA3H
DigiKeyn tuotenumero
CC2324-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DC60SA3H
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DC60SA3H -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
90 – 280VAC
Valm.
Jännite - kuorma
3 V ~ 60 V
Sarja
Kuormavirta
3 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C