DC60D40H
DC60D40H
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DC60D40H
DigiKeyn tuotenumero
CC2693-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DC60D40H
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 40A 1-48V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Kiekko
Kategoria
Jännite - tulo
4 – 32VDC
Valm.
Jännite - kuorma
1 V ~ 48 V
Sarja
Kuormavirta
40 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästötilan resistanssi (maks.)
9 mOhms
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C