UCLAMP5501ZVTFT
DigiKeyn tuotenumero
600-UCLAMP5501ZVTFTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
600-UCLAMP5501ZVTFTCT-ND - Cut Tape (CT)
600-UCLAMP5501ZVTFTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCLAMP5501ZVTFT
Kuvaus
TVS DIODE 5.5VWM 10VC 2DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10V Puristusliitin 60A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 2-DFN (1x0,6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCLAMP5501ZVTFT -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
10V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
60A (8/20µs)
Sarja
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
USB
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
500pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
5,8V