UCLAMP5501ZVTFT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UCLAMP5501ZVTFT |
Kuvaus | TVS DIODE 5.5VWM 10VC 2DFN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10V Puristusliitin 60A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 2-DFN (1x0,6) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UCLAMP5501ZVTFT -mallit |
Kategoria | Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 10V |
Valm. | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 60A (8/20µs) |
Sarja | Teho - pulssin huippu 600W |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Sovellukset USB |
Tyyppi Zener | Kapasitanssi taajuudella 500pF @ 1MHz |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 5,5V | Pakkaus / kotelo 0402 (1006 metrinen) |
Jännite - läpilyönti (min) 5,8V | Valmistajan laitepakkaus |