UCLAMP2501T.TCT
DigiKeyn tuotenumero
UCLAMP2501T.TCTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
UCLAMP2501T.TCTCT-ND - Cut Tape (CT)
UCLAMP2501T.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCLAMP2501T.TCT
Kuvaus
TVS DIODE 2.5VWM 7.5V SLP1006P2T
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7,5V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SLP1006P2T
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCLAMP2501T.TCT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
40W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
25pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
2,5V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
2,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
7,5V