TDS1401P.F
DigiKeyn tuotenumero
600-TDS1401P.FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TDS1401P.F
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 20.5VC 2DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20,5V Puristusliitin 22A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 2-DFN (1x0,6)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
22A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
451W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
80pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
14V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
17,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
20,5V