RCLAMP2402B.TCT
DigiKeyn tuotenumero
RCLAMP2402B.TCTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RCLAMP2402B.TCTCT-ND - Cut Tape (CT)
RCLAMP2402B.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCLAMP2402B.TCT
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 55VC SC75
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
55V Puristusliitin 4A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SC-75 (SOT523)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
HDMI
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
0,6pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-75, SOT-416
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
55V