LCDA15C-1.TCT
DigiKeyn tuotenumero
LCDA15C-1.TCTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LCDA15C-1.TCTCT-ND - Cut Tape (CT)
LCDA15C-1.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCDA15C-1.TCT
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 33VC SOT143
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33V Puristusliitin 15A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-143
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LCDA15C-1.TCT -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
500W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
8pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V (maks.)
Pakkaus / kotelo
TO-253-4, TO-253AA
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
33V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15A (8/20µs)