VAF39A-110V-CU-ROHS | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 4106-VAF39A-110V-CU-ROHS-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | VAF39A-110V-CU-ROHS |
Kuvaus | AMMETER/VOLTMETER LED PANEL MNT |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Ampeerimittari, volttimittari LED - punaiset merkit Näyttö Paneelikiinnitys |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Näytön merkit - korkeus 0,580" (14,73mm) |
Valmistaja Selec Controls USA Inc. | Syöttöjännite 110VAC |
Sarja | Paneelin aukon mitat Neliö - 91,50mm x 91,50mm |
Pakkaustapa Kotelo | Asennustyyppi Paneelikiinnitys |
Osan tila Aktiivinen | Terminointityyppi Kantaruuviliitin |
Mittaustyyppi Sähkövirta (3-vaihe), jännite | Toimintalämpötila -10°C – 55°C |