VT200F-6PF20PPM
DigiKeyn tuotenumero
728-1000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VT200F-6PF20PPM
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 6pF 50 kOhms Lieriönmuotoinen purkki, Säteittäinen
Kategoria
Kuormakapasitanssi
6pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 kOhms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,074" halk. x 0,236" pit. (1,88mm x 6,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)