XB5AD912R470K | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 4008-XB5AD912R470K-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XB5AD912R470K |
Kuvaus | POT 470K OHM 0.26W CERMET LINEAR |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 470k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Läpivientiaukko Potentiometri Ei mitään Umdrehungen Cermet 0,26W PC-nastat |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | XB5AD912R470K -mallit |
Kategoria | Kytkentöjen lukumäärä 1 |
Valmistaja Schneider Electric | Säädön tyyppi Yläpuolelta säädettävä |
Sarja | Resistiivinen materiaali Cermet |
Pakkaustapa Kotelo | Terminointityyppi PC-nastat |
Osan tila Aktiivinen | Aktuaattorityyppi Pyöreä |
Resistanssi (ohmia) 470k | Aktuaattorin pituus 1,187" (30,15mm) |
Teho (wattia) 0,26W | Aktuaattorin halkaisija 0,236" (6,00mm) |
Sisäänrakennettu kytkin Ei mitään | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Kartio Lineaarinen | Koko - runko Suorakulmainen - 1,634" x 1,181" pinta (41,50mm x 30,00mm) |