NSYTBP342916HT
DigiKeyn tuotenumero
4008-NSYTBP342916HT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSYTBP342916HT
Kuvaus
BOX PLAS GRY /CL 13.43"LX11.46"W
Tarkka kuvaus
Kotelo Muovi, polykarbonaatti (PC) Vaaleanharmaa, Kirkas kansi/ovi Kansi sisältyy 13,425" pit. x 11,457" lev. (341,00mm x 291,00mm) X 6,614" (168,00mm)
EDA/CAD-mallit
NSYTBP342916HT -mallit
Kategoria
Pinta-ala (pit. x lev.)
154in² (994cm²)
Väri
Vaaleanharmaa, Kirkas kansi/ovi
Paksuus
0,315" (8,00mm)
Koko/mitat
13,425" pit. x 11,457" lev. (341,00mm x 291,00mm)
Luokitukset
Korkeus
6,614" (168,00mm)