NSYTBP342916H
DigiKeyn tuotenumero
4008-NSYTBP342916H-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSYTBP342916H
Kuvaus
BOX PLAS 13.43"L X 11.46"W
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kotelo Muovi, polykarbonaatti (PC) Vaaleanharmaa Kansi sisältyy 13,425" pit. x 11,457" lev. (341,00mm x 291,00mm) X 6,614" (168,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NSYTBP342916H -mallit
Kategoria
Pinta-ala (pit. x lev.)
154in² (994cm²)
Valm.
Suunnittelu
Kansi sisältyy
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Vaaleanharmaa
Säiliön tyyppi
Kotelo
Paksuus
0,315" (8,00mm)
Koko/mitat
13,425" pit. x 11,457" lev. (341,00mm x 291,00mm)
Luokitukset
Korkeus
6,614" (168,00mm)