NSYCRN75250
DigiKeyn tuotenumero
4008-NSYCRN75250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSYCRN75250
Kuvaus
ENCLOSURE STL 27.56"L X 19.69"W
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kotelo Metalli, Teräs Vaaleanharmaa Saranallinen ovi 27,559" pit. x 19,685" lev. (700,00mm x 500,00mm) X 9,843" (250,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NSYCRN75250 -mallit
Kategoria
Korkeus
9,843" (250,00mm)
Valm.
Pinta-ala (pit. x lev.)
543in² (3500cm²)
Pakkaustapa
Irtotavara
Suunnittelu
Saranallinen ovi
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali
Säiliön tyyppi
Kotelo
Väri
Vaaleanharmaa
Koko/mitat
27,559" pit. x 19,685" lev. (700,00mm x 500,00mm)