M9F12240
DigiKeyn tuotenumero
4008-M9F12240-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M9F12240
Kuvaus
CIR BRKR THERM-MAG 40A 240VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 40A 240 V AC DC Vaihtokytkin DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M9F12240 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
40A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
240 V