LC2DT40G7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC2DT40G7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC2DT40G7
Kuvaus
TESYS REVERSING CONTACTOR
Tarkka kuvaus
Kontaktori 4PST-NO (4 muoto A) 40 A 120VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC2DT40G7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
96VAC
Päästövarmuusjännite
36VAC
Kelan jännite
120VAC
Käyttöaika
22 ms
Releen koskettimet
4PST-NO (4 muoto A)
Kontaktin luokitus (virta)
40 A