LC2D80G7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC2D80G7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC2D80G7
Kuvaus
REVERSING CONTACTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 80 A 120VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC2D80G7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
96VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
36VAC
Kelan jännite
120VAC
Käyttöaika
35 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
20 ms
Kontaktin luokitus (virta)
80 A