LC2D80F7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Schneider Electric
Varastossa: 1
Tekniset tiedot
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 80 A 110VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D80F7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC2D80F7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC2D80F7
Kuvaus
REVERSING CONTACTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC2D80F7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
93,5VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
33VAC
Kelan jännite
110VAC
Käyttöaika
35 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
20 ms
Kontaktin luokitus (virta)
80 A