LC2D50AP7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Schneider Electric
Varastossa: 1
Tekniset tiedot
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D50AP7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC2D50AP7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC2D50AP7
Kuvaus
TESYS3PEVLK REVERS CTR50A22KW AC
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC2D50AP7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
184VAC
Päästövarmuusjännite
69VAC
Kelan jännite
230VAC
Käyttöaika
26 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Kontaktin luokitus (virta)
50 A