LC2D12G7V
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC2D12G7V-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC2D12G7V
Kuvaus
TESYS REVERSING CONTACTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 12 A 120VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC2D12G7V -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
96VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
36VAC
Kelan jännite
120VAC
Käyttöaika
22 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
12 A