LC1G330BEEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G330BEEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G330BEEA
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA330 3P ADV 24-
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 330 A 24 – 48VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G330BEEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
330 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Terminointityyppi
Kotelokaapelikenkä
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C