LC1G265EHEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G265EHEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G265EHEA
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA265 3P ADV48-1
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 265 A 48 – 130VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G265EHEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
265 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C