LC1G225LSEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G225LSEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G225LSEA
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 225 A 200 – 500VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G225LSEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
225 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Terminointityyppi
Kotelokaapelikenkä
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C