LC1G225BEEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G225BEEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G225BEEA
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV 24-
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 225 A 24 – 48VAC/DC Kela Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1G225BEEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
225 A
Valmistaja
Schneider Electric
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Sarja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Jousiliitosnapa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C