LC1G185LSEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G185LSEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G185LSEA
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 185 A 200 – 500VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G185LSEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
185 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C