LC1G150EHEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G150EHEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G150EHEA
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA150 3P ADV48-1
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 150 A 48 – 130VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G150EHEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
150 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Terminointityyppi
Jousiliitosnapa
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C