LC1G150BEEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G150BEEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G150BEEA
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA150 3P ADV 24-
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 150 A 24 – 48VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G150BEEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
150 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C