LC1DT20BD
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1DT20BD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1DT20BD
Kuvaus
TESYS 4P CONTACTOR 20A AC-1 24VD
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 4PST-NO (4 muoto A) 20 A 24VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1DT20BD -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
16,8VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Kelan jännite
24VDC
Käyttöaika
72.45 ms
Releen koskettimet
4PST-NO (4 muoto A)
Vapautusaika
24 ms
Kontaktin luokitus (virta)
20 A