LC1D65AM7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D65AM7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D65AM7
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 2
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 65 A 220VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D65AM7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
176VAC
Päästövarmuusjännite
66VAC
Kelan jännite
220VAC
Kontaktin luokitus (virta)
65 A