LC1D65A6P7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D65A6P7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D65A6P7
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 65A30KW AC3 23
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 65 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D65A6P7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Terminointityyppi
Kotelokaapelikenkä
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
195,5VAC
Päästövarmuusjännite
69VAC
Kelan jännite
230VAC
Kontaktin luokitus (virta)
65 A