LC1D65A3F7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D65A3F7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D65A3F7
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR AC3 440V 65A S
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 65 A 110VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D65A3F7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Jousiliitosnapa
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
88VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
33VAC
Kelan jännite
110VAC
Käyttöaika
26 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
65 A