LC1D50F7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D50F7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D50F7
Kuvaus
3P OLD CONT 25KW 1NO 1NC 110VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 110VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D50F7 -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
50 A
Valmistaja
Schneider Electric
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Sarja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
88VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
11VDC
Kelan jännite
110VDC