LC1D50AX7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D50AX7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D50AX7
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 6
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 600VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D50AX7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
510VAC
Päästövarmuusjännite
180VAC
Kelan jännite
600VAC
Käyttöaika
26 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
50 A