LC1D50ASD
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D50ASD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D50ASD
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 7
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 72VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D50ASD -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
54VDC
Päästövarmuusjännite
7,2VDC
Kelan jännite
72VDC
Käyttöaika
57.5 ms
Vapautusaika
24 ms
Kontaktin luokitus (virta)
50 A