LC1D50A6BBE
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D50A6BBE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D50A6BBE
Kuvaus
TESYS CONT 3P 50A AC3 NO+NC 24V
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 24VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D50A6BBE -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kotelokaapelikenkä
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
19,2VDC
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Kelan jännite
24VDC
Käyttöaika
65 ms
Vapautusaika
80 ms
Kontaktin luokitus (virta)
50 A