LC1D40AFE7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D40AFE7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D40AFE7
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 40 A 115VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D40AFE7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
97,8VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
34,5VAC
Kelan jännite
115VAC
Käyttöaika
26 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
40 A