LC1D38P7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D38P7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D38P7
Kuvaus
TESYS CTR 38 AC3 18.5KW1NO1NC230
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 38 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D38P7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
184VAC
Päästövarmuusjännite
69VAC
Kelan jännite
230VAC
Käyttöaika
22 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
38 A